دپارتمان‌ها

در واحد آموزش شرکت ماشین یار، دوره های آموزشی تخصصی ماشین آلات راهسازی، عمرانی و معدنی در شش حوزه مهارت فنی، مدیریت و کاربری، قطعات و اقلام مصرفی، بازاریابی و فروش و در نهایت حوزه سازمان طبقه بندی شده اند.
در دپارتمان مهارت، هدف ما توانمندسازی تکنسین های تعمیرات با تخصص های مختلف از قبیل هیدرولیک ماشین آلات راهسازی، برق ماشین آلات راهسازی، موتورهای دیزل و سیستم های انتقال قدرت می باشد. همچنین با توجه به توسعه امکان استفاده از ابزارهای عیب یابی کامپیوتری در ماشین آلات راهسازی، دوره های آموزشی تخصصی در این خصوص برنامه ریزی شده و تکنسین های تعمیرات و سایر علاقمندان به ورود به این حوزه می توانند مهارت خود را در استفاده از انواع ابزارهای عیب یابی کامپیوتری برای سیستم برق و هیدرولیک ماشین آلات راهسازی، موتورهای دیزل و سیستم های انتقال قدرت توسعه دهند.
مدیریت ماشین آلات به عنوان دارایی های فیزیکی ارزشمند شرکت ها و فعالان صنعت، نیازمند به استفاده از تکنیک بروز مدیریت دارایی و مدیریت نگهداری و تعمیرات (نت) می باشند. در دپارتمان مدیریت کاربری، ماشین یار با همکاری اساتید تحصیلکرده و پرسابقه در این حوزه، دوره های آموزشی کاربردی و علمی برنامه ریزی نموده و قابلیت برگزاری این دوره ها را چه به صورت ثبت نام فردی و چه به صورت شرکتی دارد.
در دپارتمان قطعات و اقلام مصرفی، دغدغه ما توسعه آگاهی نسبت به اهمیت اقلام مصرفی نظیر فیلتر و روانکار ماشین آلات راهسازی می باشد. امری که بدون آن امکان نگهداری صحیح این سرمایه ها وجود نخواهد داشت.
دپارتمان ایمنی و سلامت ماشین یار نیز با نگاه به توسعه فرهنگ استفاده از ماشین آلات راهسازی در ضمن رعایت اصول ایمنی و به کارگیری استانداردهای بروز HSE تاسیس و تحت نظر اساتید و مشاوران خبره این حوزه آماده برگزاری دوره های تخصصی آموزشی می باشد.
نیازهای آموزشی در بخش های سازمانی و فروش و بازاریابی نیز از نگاه ماشین یار دور نمانده است، همچنانکه بنگاه های فعال در بخش تامین ماشین آلات به تدریج با ضرورت بکارگیری اصول و روش های مدرن در صنعت آشنا شده اند و نیاز به آموزش و توانمندسازی در این حوزه می باشند. دپارتمان های سازمان و بازاریابی و فروش در شرکت ماشین یار در همکاری با خبرگان این حوزه بنا شده و آماده ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای بر اساس نیاز مشتریان گرامی می باشند.
برای آشنایی با هر یک از دوره های قابل برگزاری در این دپارتمان ها می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک کرده و سپس با انتخاب دوره آموزشی مورد نظر اطلاعات دقیق تری از کم و کیف برگزاری آن دریافت نمایید.