دوست دارید شغلی با درآمد خوب، متخصص و شرافتمندانه داشته باشید؟ یا اگر مشغول به کار ماشین آلات هستید، می خواهید دانش و تخصصتان را افزایش بدهید؟ صنعت ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی، صنعتی جذاب برای اشتغال جوانان محسوب می‌شود. اگرجه ممکن است مصائب مشاغل در این زمینه برای بعضی افراد قابل تحمل نباشد، اما کسانی که از فرصت‌های آموزش ماشین آلات راهسازی و معدنی بهره برده اند توانسته اند ضمن ایجاد درآمد قابل توجه، از مزایای دیگری مانند تجربیات متنوع کاری، تخصص و استقلال مالی و ... استفاده نمایند. ماشین‌یار از سال 1397 دوره های آموزشی عمومی و تخصصی را در زمینه انواع ماشین آلات دیزل در صنایع راهسازی، معدنی، دریایی و ... برگزار می‌کند. اگر به آموزش ماشین آلات سنگین علاقه مند هستید در ادامه همراه ما باشید.

آموزش ماشین آلات راهسازی، تخصص ماشین‌یار!

واحد آموزش شرکت ماشین یار، دوره های آموزشی ماشین آلات سنگین دیزل را در چهار موضوع فنی، کاربری، ایمنی و مدیریت ماشین آلات برگزار می کند. دوره های آموزشی مربوطه برای ثبت نام افراد و شرکت ها در دسترس قرار می گیرند. برای افراد علاقه مند به آموزش ماشین آلات راهسازی، هر ساله تقویم آموزشی منتشر می شود که در آن انواع دوره های آموزشی در چهار موضوع نگهداری و تعمیرات ماشین آلات سنگین، اپراتوری ماشین آلات، ایمنی کار با ماشین آلات و همچنین مدیریت ماشین آلات برگزار می شود. افرادی که مایل به توانمندی بیشتر و یادگیری آخرین فنون و تکنولوژی ها علاوه بر کسب دانش در زمینه کاری خود هستند می توانند با مشاهده تقویم آموزشی هر سال، در زمان مقتضی نسبت به ثبت نام اقدام کنند. در این لینک می توانید تقویم آموزشی سال جاری را مشاهده نمایید.

طیف گسترده‌ای از ماشین آلات و موضوعات آموزشی مرتبط با ماشین آلات!

شاید این سوال برایتان به وجود آمده باشد که چه ماشین آلاتی در ماشین یار آموزش داده می شود؟ در پاسخ باید گفت که دوره‌های آموزشی تقویم ماشین یار بر اساس تقاضای شما تنظیم و برنامه ریزی می شود. دوره های مختلفی برای انواع ماشین آلات راهسازی، ماشین آلات معدنی و انواع ماشین آلات دیزل دیگر مانند لیفتراک و ... در تقویم های آموزشی ماشین یار وجود دارد. اگر به دوره خاصی علاقه دارید که در تقویم سال جاری در دسترس نیست، میتونید دوره مربوطه رو در قسمت دوره های آموزشی کوتاه مدت جست و جو کنید و به علاقه مندی هاتون اضافه کنید، به این شکل شانس برگزاری دوره مربوطه به صورت فوق العاده یا در تقویم آموزشی سال بعد افزایش پیدا می کند.

teacher_page_2 maintenance_5

در مورد شرکت ها و برگزاری دوره برای در محل سایت مشتری اما چنین محدودیتی وجود ندارد و امکان برگزاری هر دوره‌ای مرتبط با ماشین آلات و در موضوعات چهارگانه تعمیر و نگهداری ماشین آلات راهسازی، اپراتوری و کاربری ماشین آلات راهسازی و معدنی، ایمنی ماشین آلات سنگین و مدیریت ماشین آلات در هر کجای کشور، به وسیله اعزام مدرس، وجود دارد. همچنین شرکت های محترم، می توانید از خدمات راهکار جامع ماشین یار که ترکیبی از خدمات مشاوره ای، آموزشی و اجرایی است در جهت کاهش مشکلات ماشین آلاتی خود بهره ببرند، برای اطلاعات بیشتر می توانید به بخش مشاوره در اینجا مراجعه کنید.

دوره های آموزشی کوتاه مدت دوره های آموزشی میان مدت

امکانات ویژه آموزشی در خدمت علاقمندان به آموزش ماشین آلات سنگین از سراسر کشور!

عمده فراگیران ماشین یار، از نقاط مختلف کشور برای آموزش به تهران سفر می کنند. امکانات اقامتی و رفاهی از طرف ماشین یار در هماهنگی مراکز اقامتی، فراهم بوده و در دسترس قرار دارد. فراگیران می توانند با هماهنگی قبلی از این امکانات استفاده و ضمن فراگیری مطالب آموزشی مفید، اقامت راحتی را در شهر تهران داشته باشند.

آموزش ماشین آلات سنگین در چه سطح های برگزار می شود؟ از کجا شروع کنم؟

اگر شما هم مانند افراد بیشماری که علاقه دارند وارد مشاغل مرتبط با ماشین آلات بشوند، در خود این انگیزه را احساس می کنید، و یا اگر در این صنعت مشغول هستید و می خواهید دانش و تخصص خود را به روز نگه دارید، لازم است بدانید مسیر و رشد و یادگیری در ماشین یار متناسب با شرایط مختلف فراگیران تنظیم شده است. آموزش های تخصصی فنی ماشین آلات راهسازی و معدنی در سه سطح در ماشین یار در دسترس علاقه مندان قرار دارد: 1-دوره های مبانی و نقشه خوانی 2-دوره های تخصصی 3-دوره های حرفه ای

اگر مایل به پیشرفت شغلی، کسب درآمد خوب و البته کاری تخصصی و شرافتمندانه هستید، لازم است از سطح 1 آغاز کرده و ابتدا با مفاهیم و مقدمات ماشین آلات آشنا شوید، دوره های آموزشی پایه و مبانی ماشین یار، جهت تسهیل استفاده توسط فراگیران بدون اتلاف بیش از حد زمان، در قالب پکیج های آموزشی ویدئویی در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. پکیج آموزشی مهارت های پایه نگهداری و تعمیرات ماشین آلات سنگین با تدریس آقای مهندس احراری و آقای مهندس بهرامی، یک محصول ویژه و قابل بارها استفاده در موقعیت های مختلف است، که به صورت یک فلش با محتوای 40 ساعت دوره آموزشی به همراه مستندات آموزشی قابل ارسال می باشد. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص این محصول تهیه کنید. لازم است بدانید که برای حضور موثر و افزایش مهارت در دوره های تخصصی و حرفه ای لازم است حتماً ابتدا این پکیج آموزشی را تهیه و از مطالب آن استفاده کنید. پس از آشنایی با مقدمات و نقشه خوانی ماشین آلات، امکان حضور در دوره های تخصصی را پیدا می کنید، دوره های تخصصی ماشین آلات به تفکیک سیستم و مدل ماشین آلات در تقویم آموزشی ماشین یار در دسترس قرار دارند. در دوره های تخصصی هیدرولیک، به عنوان مثال، سیستم هیدرولیک یک دستگاه خاص مورد بررسی قرار گرفته، اجزای مختلف آن را شناخته و با عیوب متداول پیش آمده بر روی آن دستگاه آشنا می شوید. همچنین در هر دوره حضوری ماشین یار امکان شبکه سازی با همکاران فعال در نقاط مختلف کشور را پیدا خواهید کرد. پیش از گذراندن دوره تخصصی و البته کسب تجربیات کاری عیب یابی و تعمیرات در صنعت، می توانید از دوره حرفه ای برق و هیدرولیک استفاده نمایید. این دوره های آموزشی به صورت 5روزه و کاملاً کارگاهی برنامه ریزی شده اند و با ظرفیت محدود برگزار می شوند، در این دوره های آموزشی، بالاترین سطح آموزش عیب یابی و تعمیر ماشین آلات سنگین با حضور دستگاه و قطعات آموزشی در محل کارگاه شرکت ماشین یار اجرا می شود.

آموزش کاربری و اپراتوری ماشین آلات راهسازی و معدنی

هر فصل دو تاریخ برای برگزاری دوره آموزشی اپراتوری بیل و اپراتور لودر، که از پر کاربردترین ماشین آلات سنگین محسوب می شوند در تقویم آموزشی ماشین یار مشخص شده است. دوره های آموزشی کاربری در محل کارگاه ماشین یار و محدوده اطراف آن به صورت کلاسی و عملی برگزار می شوند. استفاده از این دوره های آموزشی برای کسانی که می خواهند به عنوان اپراتور ماشین آلات مشغول به کار شوند و یا با استفاده از این مهارت مهاجرت کنند مفید است.

مزایای حضور در دوره های آموزشی ماشین یار:

  • دریافت گواهینامه معتبر آموزشی
  • امکانات آموزشی و کارگاهی متمایز
  • عضویت در باشگاه مشتریان ماشین یار
  • رشد، توسعه شخصی و رضایت بیشتر شغلی
  • حضور دستگاه در آموزش های حرفه ای و اپراتوری ماشین آلات
  • امکان عضویت در شبکه متخصصین نگهداری و تعمیرات ماشین آلات سنگین
  • شبکه سازی با فعالان صنعتی از بخش های مختلف کشور و توسعه روابط کاری
  • استفاده از بالاترین سطح آموزشی در صنعت ماشین آلات راهسازی و معدنی کشور
  • مدرسین زبده فنی و کاربلد که صلاحیت آنها برای ماشین یار احراز شده و به عضویت باشگاه مدرسین ماشین یار در آمده اند
9804-min maintenance_5

اگر تمایل به حضور در دوره ها و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص دارید توصیه می کنیم پس از مشاهده بخش آموزش های کوتاه مدت و تقویم آموزشی، با همکاران ما تماس حاصل فرمایید، یا از طریق فرم ثبت نیاز آموزشی در اینجا با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما