کمپرسور حلزونی بدون نیاز به روغنکاری

کمپرسور حلزونی بدون نیاز به روغن

بررسی نیازهایی که به ابداع این تجهیزات منجر گردیده است

بالغ بر 100 سال است که کمپانی اینگرسول رند الهام بخش پیشرفت تکنولوژی و مرجع استاندارهای جدید برای انجام امور بوده است. این شرکت اولین کمپرسور حلزونی بدون نیاز به روغن را در سال 1912 معرفی نمود و بعد از گذشت دهه ها همچنان در توسعه فناوری های بادوام، قابل اعتماد و پیشرو در عرصه کمپرسور گام برداشته است.

اینگرسول رند را می توان پیشرو در استفاده از کمپرسورهای بدون نیاز به روغنکاری دانست. نه صرفاً به این دلیل که بهترین محصولات این دسته را توسعه داده است، بلکه به این دلیل که شناخت خوبی از جامعه هدف خود دارد، انتظارات از کم و کیف محصولات خود را شناخته و قادر است راهکارهای موثری برای تمام موقعیتها ارائه دهد.

با وجود تخصص اینگرسول رند، فناوری عدم نیاز به روغن و خدمات بی نظیر آن، مهم نیست چه محصولی تولید می کنید، چه فرآیند کاری در پیش گرفته اید یا در چه مکانی هستید. وقتی که تمیزی هوا، اولویوت اول است.

کپرسور حلزونی در صنعت غذا و نوشیدنی

کمپرسورهای بدون نیاز به روغن که در جریان هوای خروجی خود، هیچ میزانی از روغن را به همراه ندارند و به موجب حرارت بالای تولید شده در کمپرسور، احتمال وجود میکروبها را در خروجی کاهش داده، خطر آلودگی محصولات غذایی و آشامیدنی را به حداقل می رساند.

صنعت دارو

صنعت داروسازی با توجه به ضابطه های سختی که در آن رعایت می شود، نیازمند ایجاد کیفیتی صد درصدی در حین پروسه تولید محصولات می باشد. از اینرو کیفیت هوای تولیدی توسط کمپرسور نیز باید مطابق با موازین استاندارد GMP باشد.

صنعت الکترونیک و کمپرسور حلزونی

کیفیت بالای هوا در در صنعت الکترونیک از حساسیت بالایی برخوردار است. شما نمی توانید با وجود حضور روغن یا رطوبت در هوای خروجی کمپرسور،خط تولید موفقی داشته باشید.

متغیرهای زیادی بر روی هوای تولیدشده توسط کمپرسور حلزونی دخیل هستند. وجود ذرات معلق، تراکم، روغن و بخار روغن در یک سیستم کمپرس هوا، موجب اختلال در تولید، افت کیفیت محصول، مرجوع شدن آن، آسیب به اعتبار تولیدکننده و در بدترین حالت وارد آمدن ضرر مالی و جانی به مصرف کننده خواهد شد.

ساختار کمپرسو

صنایع نساجی

دستگاه های ریسندگی پیشرفته ای که با جریان هوای فشرده کار می کنند، برای کار نیاز به یک جریان هوای کاملاً تمیز، خشک و 100 درصد عاری از روغن دارند. از این رو است که کمپانی اینگرسول رند توانسته برای سالهای مدید، به عنوان یک تامین کننده اصلی برای چنین تجهیزاتی شناخته شود.

کاربردهای دیگر کمپرسورهای حلزونی

کیفیت هوای فشرده شده مورد استفاده در صنایع، از حساسیت بالایی برخوردار می باشد.  به همین دلیل زمانی که صحبت از تجهیزات تامین این محصول برای استفاده در صنایع به میان می آید، اغلب مهندسین کمپرسورهای بدون نیاز به روغن را ترجیح می دهند.

اهمیتی ندارد چه حوزه ای از صنعت یا کاربرد حساسی مد نظرتان است. شما همواره می توانید از برای کاستن از خطرات و  اطمینان از خلوص هوای مورد نیاز، بر روی پیشنهادات اینگرسول رند، حساب کنید

 

عاری از روغن، عاری از خطر

یکی از کلیدههای کسب اطمینان از دست یابی و حفظ کیفیت کیفیت هوای تولیدی کمپرسور حلزونی در کاربردهای حساس، دانستن استانداردهای کیفیت هوای هر صنعت بخصوص و میزا آلودگی مجاز موجود در آن حوزه می باشد. اهالی صنعت برای انتخاب کمپرسور مناسب برای کاربرد مورد نظرشان، حتماً باید به استاندارد مرتبط با حوزه کاری خودشان مراجعه کنند.

ماشین یار مدیا

نویسنده: مقداد بنی جمالی

نوشتن یک نظر

ایمیل شما بصورت عمومی منتشر نمی شودفیلدهایی که با * نشان شده اند، الزامی اند.

شما می توانید از این تگ های html استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*