موتور جدید LPG و افزایش بازدهی و توان در لیفتراک های Hyster

موتور LPG سوز برای برخی از لیفتراک های گازسوز هایستر در اروپا معرفی شده است. موتورهای جدید PSI بازدهی و توان بیشتری دارند که به افزایش بهره وری و کاهش هزینه های کاربری منجر میگردد.

موتورهای جدید گازسوز PSI با طراحی مستحکم، قابل اعتماد و کم صدا توسط هایستر در دوره های تست مکرر آزمون  در شرایط سخت به کار گرفته شده اند. طبق گزارشات این موتورها عملکرد بهتری را در عین کاهش مصرف سوخت در سیکل های کاری متعدد در مقایسه با مدل های قبلی فراهم مینمایند. رابرت ویجناند مدیر تولید هایستر اروپا میگوید: “تعدادی از محصولات هایستر قابلتی حمل بار بالاتری نسبت به رقبا در رده وزنی خود دارند. این مدل ها قدرت و استحکام فوق العاده ای را در انجام امور لجستیک عمومی در شرایط سخت کاری در اختیار کاربران و مشتریان قرار میدهند.”

برای اولین بار موتورهای استندارد گازسوز، در مدل های بهینه شده از لحاظ فضای S2.0-3.5FT در ژانویه ۲۰۱۵ معرفی شدند. همینک مدل های پیشرو H2.0-3.5FT همراه با H2.0-3.0XT مجهز به موتور ۲.۴ لیتری PSI برای استفاده روزمره توسط هایستر در بازرهای ایرلند شمالی معرفی شده اند. مدل های کوچک تر H1.6-2.0FTS نیز با موتور ۲ لیتری PSI راهی بازار شده اند.

موتور های جدید همزمان با افزایش قدرت عملکرد، صدای کمتری تولید میکنند و به همین جهت راحتی اپراتوری در محیط های کاری افزایش می یابد. صدای تولیدی در بعضی مدل های به ۷۳ dB(a) در مود کاری  اقتصادی کاهش یافته است.

در تمامی مدل ها امکان انتخاب مود کاری توسط کاربر وجود دارد. رابرت ویجناند در این خصوص می افزاید: “این مود های کاری به کاربر اجازه میدهد تا وضعیت کاری دستگاه را مطابق با شرایط کار تغییر دهد.”

مود اقتصادی دستگاه را در وضعیت قرار میدهد که مصرف سوخت تا ۲۴% کاهش یافته و یالطبع صدای تولیدی نیز کاهش یابد. مود قدرتی دستگاه بهره وری را با مصرف سوخت ۱۰% کمتر از موتورهای قبل، تا ۸% افزایش میدهد. بعضی مدل ها با موتور ۲.۴ لیتری PSI به مود اقتصادی پیشرفته نیز مجهز شده اند، که میتواند تعادل بهتری بین قدرت و مصرف سوخت برقرار نماید.

در مدل های FORTENS مزایای بیشتری همچون سیستم خنک کاری پیشرفته مجهز به رادیاتور ضد گرفتگی استاندارد دارای امکان الحاق تجهیزات تکمیلی برای مکان های بسیار گرم، یا محل های با گرد و غبار بسیار زیاد که امکان گرفتگی بیشتر میشود نیز فراهم شده است. قابلیت سرویس نیز افزایش یافته و زمان تعویض تسمه میل سوپاپ به عنوان مثال از ۳۵۰۰ ساعت به ۵۰۰۰ ساعت افزایش یافته است.

رابرت ویجناند می افزاید: “شرکت هایستر لیفتراک هایی با انواع مختلف موتورهای احتراق داخلی را به مشتریان معرفی میکند تا بتوانند بر اساس نیاز خود مدل مورد نظر را انتخاب و استفاده کنند. مشتریان لیفتراک های LPG سوز با تطابق دادن نیاز کاری با مدل هایی همچون XT یا FT میتوانند از قابلیت اطمینان بیشتر و هزینه های کمتر نگهداری بهره ببرند.”

PSI یک شرکت اساً آمریکایی تولید کننده موتور است که از سال ۱۹۸۵ بر تولید این قطعات متمرکز شده است. PSI از تامین کنندگان متعهد و اثبات شده هایستر در طول سالیان گذشته محسوب میگردد که توانسته موتورهای قابل اطمینان در کلاس رهبری بازار تولید نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا