درباره ما

در سال ۱۳۹۷ جمعی از فعالان صنعت ماشین آلات راهسازی به همراه گروهی از جوانان خوش‌ذوق به رهبری حمیدرضا احراری کسب و کار نوپایی را در چارچوب یک شرکت حقوقی به ثبت رساندند. کار با همان تیم اولیه آغاز شده و پیشرفت و تا کنون بیش از ۲۰ هزار نفر ساعت دوره آموزشی، موارد متعدد معرفی به بازار کار، مشاوره به فعالان صنعت، محتواها و جزوات آموزشی و مهم تر از همه شناخت و دانش حرفه ای و معتبر نسبت به بازار اشتغال در صنعت ماشین آلات سنگین و صنایع وابسته بخشی از تجربیات تیم ماشین یار بوده است.

ماشین یار یک کسب و کار نوپا است که سعی دارد با رویکرد عملی و امروزی راهکارهای جدید برای مسائل و نیازهای جامعه انسانی شاغلان و علاقمندان به اشتغال در صنعت ماشین آلات سنگین ارائه کند. در ادامه با ما و ماموریتمان و اهدافی که دنبال می کنیم بیشتر آشنا می‎‌شوید:

فلسفه وجودی ماشین یار چیست؟

پاسخ ما در ماشین‌یار به این سوال ساده است:

“چون یادگیری کارساز است”

ما هستیم چون یادگیری یکی از ارکان زندگی کاری و شخصی هر فرد و هر سازمانی است. خصوصاً در دنیای پیچیده امروز که تغییرات به سرعت و با شدت بیشتر از گذشته روی می‌دهند. لزوم حفظ و توسعه روحیه یادگیرندگی بیش از گذشته ملموس شده است. در چنین زمانه‌ای، ماشین‌یار با درک اهمیت موضوع یادگیری و توسعه، فلسفه وجودی خود را بر همین اصل قرار داده است. تیم ماشین یار، فلسفه یادگیری را چه برای خود و چه برای مشتریو مخاطب در اولویت قرار می دهد.

چشم انداز ما

تیم ماشین یار چشم انداز خود را تبدیل شدن به “هاب اصلی یادگیری، توسعه و اشتغال در بخش نگهداری و تعمیرات ماشین آلات سنگین” قرار داده و فلسفه وجودی خود را در این مسیر اساس حرکت به سمت چشم انداز متعالی قرار داده است.

ماموریت ما

تیم ماشین یار، متشکل از متخصصین حوزه نگهداری و تعمیرات با رویکردی علمی و امروزی به کسب و کار، ماموریت خود را در چارچوب عناوین زیر تعریف نموده است:

۱- آموزش­های کوتاه‌­مدت برای افراد فعال در بازارکار
۲- تولید محتوا (فیزیکی و مجازی) و توزیع و ترویج آن
۳- شبکه­‌سازی با هدف گردش اطلاعات، ایجاد ارتباط و توزیع فرصت اشتغال
۴- دوره آموزشی میان­‌مدت و بلندمدت با هدف تربیت نیروی متخصص و آماده ورود به بازار کار
۵- برگزاری رویدادها با هدف کمک به فرهنگ­سازی و تحقق چشم­انداز

ارزش‌های بنیادی ما در مسیر انجام ماموریت

هیچ کسب و کار نوپایی بدون تعلق خاطر درونی به مجموعه ای از ارزش‌ها نمی‌تواند گامی پایدار در راستای تحقق چشم‌انداز خود بردارد، ماشین یار نیز با علم به این موضوع، از ابتدا مجموعه‌ای از ارزش‌ها را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است:

  • تعهد نسبت به گردش آزاد دانش و اطلاعات
  • بهبود مستمر (کیفیت)
  • کار تیمی و یادگیری گروهی
  • مشتری­‌مداری (تکریم مشتری)
  • رشد و توسعه فردی
  • قانون­‌مداری

برای آشنایی بیشتر با ما می‌توانید علاوه بازدید صفحات ماشین‌یار در فضای مجازی، در زمان اداری با شماره‌های تماس ۰۲۱-۴۴۲۹۸۷۲۴ و یا شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۵۰۴۷۱ تماس حاصل فرمایید.